Екскурсії по Києву з Київтріп

 

Наша команда детально розробила маршрути різноманітних турів по Києву та Україні.

Популярні екскурсії 

У число найбільш пізнавальних і популярних оглядових екскурсій по Києву входить екскурсія Стародавній Київ, де за 4 години ви поринете в атмосферу нашого міста, яка буде наповнена православною історією Михайлівського та Софійського соборів, Андріївської церкви та Києво-Печерської лаври. Ви відкриєте таємниці Київської Русі та містику язичницьких часів. Також Вашій увазі будуть представлені найвідоміші місця сучасної столиці України: вулиця Хрещатик, Майдан Незалежності, Кабінет Міністрів, Верховна Рада.  

Одноденні тури

Ваші враження про Київ залишаться незабутніми, якщо ви відвідаєте екскурсію до Києво-Печерської Лаври. Саме тут ви дізнаєтеся про появу першого монастиря на Русі, побачите лаврські печери, доторкнетеся до мощей Іллі Муромця та Нестора Літописця. Вам відкриються двері всіх святинь цього древнього монастиря, який розташувався на берегах дивовижного Дніпра.

VIP екскурсії

Якщо вам хочеться чогось таємничого і незвіданого, тоді екскурсія Містичний Київ точно для вас. Саме ця програма дозволить вам дізнатися всю історію появи київських відьом (Києвиць) в нашому місті, адже неспроста ще Гоголем була сказана фраза про те, що в Києві на базарі кожна торгівка - відьма. Досить згадати нашого співвітчизника Михайла Булгакова та його роман «Майстер і Маргарита», де головна героїня прилітала на мітлі на Лису гору.

 

Екскурсія в Межигір'я - музей корупції

 

Як не розповісти про захоплюючу екскурсію по Києву - Таємниці київських двориків. Перед вами відкриється завіса незвіданих, колоритних куточків нашого затишного міста. Ви побачите дворик з вороном, поринете в атмосферу далекого Китаю, відвідавши дворик з пандами, надихнетесь видами Пейзажної алеї. Ця екскурсія по Києву підійде як для дорослих, так і для юних туристів.

Зверніть увагу на екскурсії по Києву - Панорами Києва та Вечірний Київ. Якщо вам цікавий український фольклор і побут нашого народу ХVIII - XIX століття, ласкаво просимо на екскурсії до Пирогово та Мамаєву Слободу!

 

Всі наші екскурсії в Києві проводяться професійними гідами різними мовами, серед яких: українська, англійська, російська, німецька, польська, французька, іспанська, італійська, чеська, словацька, турецька, арабська, китайська, японська, грецька, а також іврит.

Індивідуальні тури по Києву на авто

 

З повагою,

команда Київтріп